Lajm i Fundit Nintendo PC PS4 Xbox One

Dragon Ball FighterZ: Video e re gameplay e Cooler

Bandai Namco publikoi një gameplay me Cooler, i cili u shtua në lojë. Ai shfaqet në fillim të videos dhe mund t’i shihni të gjithë asetet dhe aftësitë e tij në lojë.