Lajm i Fundit

Apex Legends mblodhi mbi 2.5 milion përdorues në 24 orët e para – GameON Weekly

Në këtë edicion të GameON Weekly flasim për:
5. Shikoni trailerin e ri për Sekiro: Shadows Die Twice
4. The Sims 4 është bërë një sukses miliarda dollarësh për EA
3. Resident Evil 2 dhe Kingdom Hearts III kryesojnë listat botërore
2. EA do të sjellë lojëra të reja Plants vs Zombies dhe Need for Speed
1. Apex Legends mblodhi mbi 2.5 milion përdorues në 24 orët e para

GameON Weekly është një emision nga GameON Albania ku ju sjellim një përmbledhje të lajmeve më të rëndësishme të javës.