GameON Awards 2019 nga GameON Albania
Pas votimeve të fansave, janë zbuluar fituesit e GameON Awards 2019. Ata kanë patur mundësi…
Këto janë 20 videot më të urryera në YouTube
Disa nga videot më të mospëlqyera në YouTube i përkasin PewDiePie, Justin Bieber, Logan Paul,…
Traileri dhe data e lançimit të Minecraft Dungeons janë shfaqur në E3
Microsoft tregoi një trailer të ri dhe njoftoi se loja e re do të dalë…
Shikoni trailer-in e parë të Sonic the Hedgehog
Jim Carrey në rolin Doctor Eggman? Çfarë mund të kërkosh më shumë. Kanë kaluar 28…
PewDiwPie bën thirrje që të ndalohet meme “Subscribe to PewDiePie”
Felix Kjellberg, i njohur nga të gjithë ju si PewDiePie postoi një video në YouTube…
League of Legends: Shikoni trailer-in e zbulimit zyrtar të Yuumi
Macja Magjike Riot Games nuk ka shumë që postoi një teaser rreth Yuumit. Tani, pavarësisht…
Arsyeja e vërtetë pas dështimit të Anthem dhe pse nuk duhet ta blini – GameON Weekly
Në këtë edicion të GameON Weekly flasim për: 5. Joker i DC vjen me nje…
Një YouTuber realisht krijoi dhe testoi mburojën e Sekiros me zjarr dhe fishekzjarre
Mos e provoni këtë në shtëpi! Një inxhinier në YouTube ka krijuar një version real…
Detajet me të fundit rreth konsolave te gjeneratës së ardhshme – GameON Weekly
Në këtë edicion të GameON Weekly flasim për: 5. Borderlands 3 lançohet këtë muaj 4.…
CS:GO vjen me një update të ri – GameON Weekly
Në këtë edicion të GameON Weekly flasim për: 5. Fortnite hidhet sërish në gjyq këtë…