Shpërblimet e Ubisoft Club do të jenë të pavlefshme për një javë
Me Ubisoft Club dhe Uplay të cilët po kalojnë në platformën Ubisoft Connect, gjatë kësaj jave nuk do të merrni shpërblime për lojëra të ndryshme të Ubisoft Ubisoft Connect është platforma më e re që po vjen nga Ubisoft e…
Shihni këtë trailer se si Rambo i shkul fytin dikujt në MK11
John Rambo po vjen në Mortal Kombat 11. Heroi i aksionit i Sylvester Stallone do të bashkohet në listën e lojës luftarake të NetherRealm Studios më 17 Nëntor si pjesë e Kombat Pack të dytë të lojës, dhe Rambo duke…
Këto janë pamjet e para të ‘Pirates Scenario’ të Civilization 6
Pirates është skenari i ri multiplayer i disponueshëm në Civilization VI: Gathering Storm si pjesë e update-tit të Tetorit 2020. Zhvilluesit kanë përgatitur një trailer special 'First Look' që mund të gjeni më poshtë për të prezantuar lojtarët se çfarë…
Apex Legends Season 7 sjell buff për Mirage
Mirage në Apex Legends do të marrë një buff në Season 7. Aftësitë e tij kanë rezultuar të jenë jo shumë efektive në lojtarët me eksperiencë, ndaj Respawn ka punuar fort që të gjejë mënyra për t'i bërë buff fuqive…
Uplay dhe Ubisoft Club do të miksohen në Ubisoft Connect
Më herët gjatë këtij viti Electronic Arts bashkoi Origin Access dhe EA Access së bashku dhe i quajti kolektivisht si EA Play. Tani ka ardhur rradha e Ubisoft. Kompania njoftoi se Uplay dhe Ubisoft Club do të shkrihen me njëra-tjetrn…
Si të plotësoni sfidat e javës së 9 në Fortnite Season 4
Nëse akoma jeni duke çarë para me battle pass-in e Fortnite Season 4, jeni me fat pasi ka shumë sfida për javën e 9 me të cilat mund të merrni. Ato janë të strukturuara disi më ndryshe se sfidat e…
Gearbox zbulon skill trees të reja të Borderlands 3 për Moze & Zane
Pas zbulimit të skill trees të reja për Amara dhe FL4K, Moze dhe Zane tani janë bashkuar, respektivisht duke sjellë një pet mech dhe një gatling gun. Skill tree e re për Moze, e quajtur me vend si 'Bear Mother…
Darkest Dungeon 2 do të vijë gjatë 2021 në Epic Games Store
Pas kaq shumë kohësh heshtje, zhvilluesit e Darkest Dungeon 2 njoftojnë lançimin e lojës Pas afërsisht një viti heshtje pas lajmërimit se Darkest Dungeon 2, zhvilluesi i lojës Red Hook Studios njoftoi së fundmi se loja do të vijë vitin…
Tennis World Tour 2 Review
Lojërat e tenisit priren të jenë shumë argëtuese, por edhe ato më të mirat luftojnë për të kapur vërtet esencën e këtij sporti. Në lojëra si Virtua Tennis e vitit 2009, theksi vihet në shërbimet fillestare sesa në vendosjen e…
Personazhet më të mira four-star në Genshin Impact
Nëse akoma nuk iu ka rënë në dorë personazhi juaj i preferuar five-star në Genshin Impact, këto personazhe four-star mund t’iu ndihmojnë Genshin Impact është një temat më të ndjekura të momentit dhe lojtarët janë gjithmonë në kërkim të gjërave…