fbpx
Klaudia
Klaudia
3 Articles0 Comments

Çfarë surprizash zbulon HBO në 10 vjetorin e Game of Thrones?
Përvjetori i hekurt është më afër se kurrë. Besojeni ose jo, ky muaj shënon 10 vjetorin e debutimit të Game of Thrones në HBO. Episodi i parë i serialit që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve u lançua më 17…
The Weeknd sapo bleu një Gaming PC prej 8,000$ dhe është i mahnitshëm
Abel Tesfaye, i njohur si The Weeknd, është një nga emrat më të mëdhenj në muzikë, por ylli kanadez është gjithashtu i apasionuar pas lojërave dhe një lojtar i zjarrtë. The Weeknd është duke shijuar suksesin e performancës të Super…
Pinterest është në negociata për të blerë VSCO
Pinterest nuk ndalon së ngjituri majat e rrjeteve sociale Duke dashur t'u ofrojë përdoruesve eksperienca më të mira dhe të shtojë veçori të reja në platformë, Pinterest thuhet se është në bisedime për të blerë VSCO, një ndër aplikacionet më…