Fatjon
2205 Articles0 Comments

GTA Online trefishon shpërblimet në disa modes të Valentine’s Day
Është koha për update-in e përjavshëm të GTA Online në Los Santos, kështu që njerëzit po mendojnë për të parë se çfarë ka të re. Dita e Shën Valentinit është nesë, kështu që unë supozoj se nuk është për t'u…
Këto janë të gjitha kodet pro të crosshairs për CS:GO në 2021
Ekzistojnë disa mënyra se si lojtarët mund të kenë crosshairs të lojtarëve pro. Mënyra e parë për t'i kopjuar ato është përmes console-it të CSGO. Është një metodë e vjetër, por jep më shumë kontroll mbi rregullimin e secilit crosshair.…
Ja se si do të dukej nëse Dragon Ball do të vinte në Fortnite
Bashëpunimi i Fortnite me Dragon Ball Z nuk është i padëgjuar. Kjo ide ka qenë rreth e rrotull komunitetit të Fortnite për disa vjet. Sidoqoftë, as Epic Games dhe as prodhuesit e animes nuk kanë lënë të kuptohet për ndonjë…
Tani mund të merrni kopje fizike të kolonës zanore të Red Dead Redemption 2
Rockstar Games po u jep fansave të Red Dead Redemption 2 mundësinë të zotërojnë edhe më shumë muzikë nga loja. The Music of Red Dead Redemption 2: The Housebuilding EP është në dispozicion digjital përmes iTunes, Spotify, Apple Music dhe…
Patch-i i ri i NBA 2K21 sjell ndryshime në versionin next-gen të lojës
Një update i ri është tani në dispozicion për versionin next-gen të NBA 2K21. Përditësimi shton muzikë të re në kolonën zanore dhe ngjashmërinë e përditësuar të lojtarëve për një numër lojtarësh aktualë të NBA, si dhe një numër rregullimesh…
Siguria në rrjetin e One Telecommunications
Ndryshimet teknologjike sjellin ndryshime edhe në jetën tonë. Ato kanë gjithmonë edhe më shumë ndikim në veprimtaritë tona të përditshme duke na bërë edhe më të varur prej tyre. Por, pavarësisht shumë të mirave, çdo zhvillim teknologjik sjell me vete…
Black Ops Cold War mund të sjellë një “open world” Zombies mode
Treyarch thuhet se është vendosur të shtojë një mode të ri Zombies "të stilit open-world" , mesa duket me titull "Outbreak" ⁠ - në Black Ops: Cold War Sipas 'leaks', ky mode i ri do të jetë një mode Zombies…
Vendoset kasti i aktorëve që do të luajnë në serialin e The Last of Us
Yjet e Game of Thrones, Pedro Pascal dhe Bella Ramsey do të portretizojnë Joel dhe Ellie në shfaqjen televizive të HBO, The Last of Us. Siç raportohet nga media të ndryshme, Pedro ‘Oberyn Martell’ Pascal, i njohur gjithashtu për rolin…
Lunar New Year event i Hearthstone është live tashmë
Nëse jeni në humor për ndopak Hearthstone, nuk mund të kishit zgjedhur një javë më të mirë. Eventi i Lunar New Year të Hearthstone në vitin 2021 sapo filloi dhe ka plot gjëra për të bërë. Duke filluar nga sot,…
Galaxy S21 po shiten më shumë në krahasim me seritë e S20
Shifrat janë mbresëlënëse. Sipas Samsung, shitjet e telefonave të regjistruara në 11 ditët e para në treg ishin deri në 30% më mirë krahasuar me seritë Galaxy S20 rreth një vit më parë. Këto numra pasqyrojnë shifrat e porositjes paraprake…