Fatjon
2205 Articles0 Comments

Anthem – Gjithçka që dimë deri tani.
Në këtë udhëzues, do t'ju tregojmë gjithçka që dimë për ANTHEM, duke përfshirë se çfarë është, datën e lëshimit, platformat dhe si luhet. EA më në fund zbuloi më shumë rreth enigmës që është loja e ardhshme MMO ANTHEM gjatë…
Kjo do të jetë pamja e PlayStation 5?!
Shihni se çfarë mendon një product designer francez mbi pamjen që do të ketë PlayStation 5. Konsoli i së nesërmes?! Janë kohëra të tilla kur fillojnë të qarkullojnë biseda rreth pajisjeve të gjeneratës së ardhshme që ne fillojmë të shohim…
Më shumë dinamikë lufte, në The Last of Us: Part 2
Me The Last Of Us: Part 2, një nga lojërat më të shumëpritura të vitit, u hap konferenca për shtyp e Sony në E3 2018 me një demo gameplay mbresëlënëse dhe po aq brutale. Edhe para E3 2018,The Last of…
PES 2019: trailer-i i ri dhe lajmet e fundit për lojën e shumëpritur.
PES 2019: Traileri i fundit është lançuar dhe do të ketë fansa të FIFA 19 të frikësuar, pasi duket absolutisht spektakolar. Pamjet tregojnë lojën mbresëlënëse të FOX Engine që rikthehet dhe përmirësohet në krahasim me atë të vitit të kaluar. Lojtarët janë…
Fallout 76: lajmet e fundit mbi Beta-n, e cila do të dalë në fillim në Xbox One por jo në Steam.
Fallout 76 mund të luhet në Beta përpara lëshimit zyrtar. Ndërkohë, Bethesda ka zbuluar më shumë informacion rreth testit të ardhshëm. Beta e kësaj loje do të dalë në fillim në Xbox One, më vonë në PC dhe PlayStation 4.…