Fatjon
2205 Articles0 Comments

Civilization 6 sjell update-tin e tyre të Shkurt 2021
Firaxis ndau një video të re për update-tin e lojës duke theksuar ndryshimet e ardhshme, rregullimet dhe shtesat që vijnë në Civilization VI në përditësimin e lojës në shkurt. Në dispozicion falas për këdo që zotëron Civilization VI, update i…
Kjo është gjithçka që ka sjellë update i ri i Assassin’s Creed Valhalla
Update më i ri i Assassin's Creed Valhalla, i lëshuar kohët e fundit, ka sjellë përmbajtje të re në lojë rreth vendeve të reja të sulmit në bregdetin anglez. Ky update, i titulluar Yule Season update, do t'i lejojë lojtarët…
The Medium Review
The Medium është një lojë për një person i cili është në gjendje të jetojë në dy botë, duke përjetuar mbretëritë e të gjallëve dhe të vdekurve në të njëjtën kohë. Krijuar nga i njëjti ekip prapa adaptimit të vitit…
Shihni se si shroud merr një ace të çmendur në Valorant
Icebox është ende një hartë relativisht e re që lojtarët kanë frikë të luajnë. Sidoqoftë, shroud arriti të tejkalojë pesë armiq në hartën më pak të luajtur duke përdorur agjentin më pak të zgjedhur, Viper. Ace ishte i pabesueshëm, duke…
Harta e Japonisë për Forza Horizon 5 është bërë leak
Seria lojërave të Forza nga Playground Games është një nga ekskluzivet e Xbox më të njohura që nga fillimi i saj, veçanërisht loja aktuale, Forza Horizon 4 që është ajo më e shitur në seri. Thashethemet për lojërat e ardhshme…
Ja se si mund ta ulni ping në League of Legends
Të luash me një ping të lartë në çdo lojë online mund të jetë shumë zhgënjyese, dhe e njëjta gjë vlen edhe për League of Legends. Ja se si ju mund të ulni pingun tuaj. Çfarë është një ping i…
Ylli i FIFA 21, Anders Vejrgang, humb më në fund pas 536 fitoresh
Anders Vejrgang, lojtari pro i FIFA 21 për Red Bull Leipzig, më në fund ka humbur një lojë në FUT Champions Weekend League pas 536 fitoreve radhazi Historia e Anders Vejrgang, danezi katërmbëdhjetë vjeçar që ishte kampion i Weekend League,…
Kur do të dalë Demon Slayer Season 2?
Pas sezonit të parë në 2019, fansat e Demon Slayer kanë qenë duke menduar se kur do të transmetohet sezoni i dytë i animes së popullore. Këtu është gjithçka që dimë për kthimin e Demon Slayer Shumë pak seriale kanë…
Charli D’Amelio i adresohet personave që e akuzojnë se po kopjon Dixie
Charli dhe Dixie D’Amelio kundërshtuan njerëzit që besuan se Charli po shkelte në territorin e motrës së saj dhe po fillonte një karrierë muzikore pasi ajo bëri një shaka në lidhje me të qenit rrepere në një këngë Gjatë episodit…
Zbulohet ekipi i dytë i FIFA 21 Future Stars
Promo i Future Stars i FIFA 21 është përsëri me Team 2, pasi EA konfirmoi kartat e ndryshimit të pozicionit për Gio Reyna, Reece James dhe Diogo Dalot. Këtu është gjithçka që duhet të dini Team 2 i promos së…