Anda

Content Writer

1196 Articles0 Comments

U deshën gjashtë ditë për të nxjerrë Ever Given nga Kanali Suez dhe 11 orë për ta ndërtuar atë në Minecraft
Ever Given lundroi në Kanalin e Suezit dhe zemrat tona në 23 Mars, dhe kaloi një kohë të gjatë i bllokuar në secilën. Ndërsa dyqani u nxjorr nga kanali pas gjashtë ditësh bllokimi të një prej shumë korsive më të…
Season 5 Part 2 i Lucifer do të vijë së shpejti
Netflix njoftoi se tetë episodet e fundit të sezonit të pestë të rrugëtimit të Lucifer do të rikthehen përsëri gjatë ditës së premten të datës 28 maj. Kujtojmë se premiera e Season 5 Part 2 , na kthen pas në…
Xhirimet e Season 2 të The Witcher kanë përfunduar
Bazuar në serinë e librave me të njëjtin emër nga autori polak Andrzej Sapkowski, The Witcher u shfaq premierë në Netflix në 2019. Me protagonist Henry Cavill si Geralt i Rivia, sezoni i parë u prit mirë nga admiruesit dhe…
Among Us: Gjithçka që përfshihet në The Airship Skin Bundle
Harta e re e Airship është gati dhe do të vijë përfundimisht në Among Us nesër, që do të thotë pritja pothuajse ka mbaruar. Për ta festuar, programuesit e InnerSloth kanë përditësuar një paketë të re Skin Bundle. Dihet pak…
Little Nightmares ll Review
Little Nightmares ll ka një intensitet, sa është aq argëtues për tu parë sa është për tu luajtur. Formula e kësaj loje nuk është sekrete por mbetet një lojë e sukseshme. Momentet më të rëndësishme në një lojë horror janë…
George RR Martin nënshkruan marrëveshje për më shumë projekte me HBO
Pas suksesit të madh të adaptimeve nga HBO të librave të Game of Thrones, George Martin ka nënshkruar një marrëveshje për të zhvilluar disa seri televizive për platformën, HBO Max. Hollywood Reporter ka zbuluar se autori,fitues i katër çmimeve Emmy…